Skip to main content

برگردان به فار سی از http://arganoilworld.com.au: شرکت روغن طلای آسیا . سحر سنگسری

استفاده از روغن آرگان برای جلوگیری از ریزش مو

آدم اولین بار که می‌بیند، موهای ریخته در حمام و یا گیر کرده در لای دانه‌های شانه زیاد شده‌اند خودش را می‌زند به ندیدن. مگر می‌شود که من ریزش مو داشته باشم!‌ اما شمار موهای ریخته که بالا می‌رود باید با حقیقت روبرو شد و رفت سراغ درمان‌های ارائه شده از یک متخصص مو و یا پیشنهاد‌های جورواجور دوستان و آشنایان و راه حل‌های گوناگون برای جلوگیری از ریزش مو و درمان کردن ، پیشنهاد بهتر همیشه پیشگیری قبل از درمان است ، اگر مشکل خاص ارثی یا هورمونی وجود نداشته باشد ، رعایت نکاتی ساده و مراقبت های همیشگی بهترین راه داشتن موهای پرپشت و جذاب می‌باشد.استفاده از روغن‌های تقویت کننده یکی از این را‌ها می‌باشد.روغن معجزه‌آسایی به نام روغن آرگان خالص. یکی از روغن‌های بسیار مناسب مو است که می‌تواند جلوی ریزش مو را بگیرد، کیفیت بهداشت مو و پوست سر را بهبود بخشد و باعث رشد مو در زنان و مردان بشود. درمان ساده‌ای که باید هفته‌ای سه بار تکرار شود،این مراقبت ساده باعث می‌شود تعداد موهای ریخته در حمام کم و تعداد موهایی که روی سرتان مانده‌اند زیاد شوند.

548E8B5B DA46 44D1 A7D9 0017B08C0AD3

پاک‌سازی پوست سر

قبل از استفاده از روغن آرگان خالص، باید پوست سرتان را پاک‌سازی کنید تا فولیکول‌های مو باز شوند ،تا روغن آرگان خالص بتواند به عمق پوست نفوذ کند و کارش را انجام دهد. از محصولی استفاده کنید که مشخصا برای پوست سر طراحی شده باشد و تمام فولیکول‌های مو را باز کند و باقی‌مانده ژل و محصولات مو، آلودگی‌های محیط‌زیستی و ترشحات طبیعی غدد چربی پوست را از بین ببرد.طبق دستورالعمل‌های محصول پاک‌سازی پوست سر عمل کنید و سپس سرتان را با شامپو بشوید و با حوله خشک کنید.

 چرب کردن با روغن آرگان خالص

چند قطره روغن آرگان خالص را سر انگشتان خود بزنید و روی پوست سر به صورت دورانی ماساژ دهید. از جلو شروع کنید و به  عقب سر و سپس هر دو طرف بروید و همین را تکرار کنید. ماساژ با روغن را ۱۵ دقیقه ادامه دهید تا روغن آرگان خالص کل پوست سر را بپوشاند و به آن نفوذ کند و انگیزشی در جریان خون در پوست سر و فولیکول‌های مو ایجاد شود.همین حرکت را هفته‌ای سه بار تکرار کنید تا جلوی ریزش مو گرفته شود و به رشد مجدد موی جدید کمک شود. سپس موی خود را مطابق معمول مدل دهید.

 درمان پوست سر با روغن آرگان ترکیبی

شاید شما هنوز با ریزش مو مواجه نباشید اما بعضی مشکلات در پوست سر پیش‌درآمد ریزش مو هستند و استفاده از روغن آرگان ترکیبی مولتی اُله  می‌تواند این مشکلات را درمان کرده و جلوی ریزش مو را بگیرد. درماتیت (اگزما)، پسوریازیس (صدفک)، شوره مو، پوست سر خشک یا درماتیت سبوره‌ای (پوست سر زیاید چرب) همه می‌توانند باعث خارش، سوزش یا تکه تکه شدن در پوست سر شوند و در نهایت فولیکول‌های مو را مسدود می‌کنند و باعث ریزش مو می‌شوند.

با روغن آرگان ترکیبی مولتی اُله این بیمارهای‌ پوست سر را درمان کنید و جلوی ریزش مو را بگیرید. در هفته یک یا دوبار چند ساعت قبل از دوش گرفتن ،چند قطره روغن آرگان ترکیبی کف دست ریخته و با نوک انگشتان روی پوست سر و رستنگاه مو به آرمی ماساژ دهید تا تمام پوست سر و ریشه مو چرب شود ، سپس کلاه مخصوص را که داخل جعبه هست روی مو‌ها کشیده و به حال خود رها کنید، اینکار را می‌توانید شب قبل از خواب انجام داده و روز بعد دوش بگیرید.

جهت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۶۶۳۹۶۳ پیج اینستاگرام   _arganole

پیشگیری از ریزش مو ،ریختن یا نریختن  مسئله این است