روغن طلای آسیا منطقه آزاد چابهار در سال ۱۳۹۲به منظور تهیه، بسته بندی و توزیع مواد آرایشی بهداشتی و مکمل های دارویی در منطقه آزاد چابهار تأسیس نموده و اولین محصول خود روغن آرگان خالص با دو اسم تجاری پژال و Argan ole را در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می نماد. روغن آرگان خالص این مجموعه بصورت فلّه از تأمین کنندگان معتبر کشور مراکش که تمامی گواهی های داخلی و بین المللی شامل اکوسرت فرانسه (که گیاهی بودن این محصول را تأیید می نماید) وگواهی های بهداشت کشور را دارا می باشند، تهیه می نماید.

محصول تهیه شده از کشور مراکش طی مراحل آزمایشات داخلی شامل بررسی میزان پروکسید روغن، صحت مواد موجود در روغن براساس برگه آنالیز کشور مبدأ، بررسی عدم وجود سموم و آفات و آزمایش ژنتیک به منظور صحت خلوص روغن آرگان خالص در منطقه آزاد بسته بندی می نماد، بخشی از محصولات مجموعه در منطقه آزاد چابهار توزیع شده و بخشی دیگری از آن توسط پیله وران منطقه به کشورهای همجوار فرستاده می شود، روغن طلای آسیا بر اساس ارزش افزوده تعیین شده، بخشی از روغن آرگان خالص تولید شده را وارد بازار داخلی و توسط داروخانه ها، دراگ استورها و گالری ها در اختیار هم میهنان عزیز قرار می دهد. روغن آرگان خالص این شرکت با مارک Argan ole در بازارهای جهان نیز توسط شرکت Ebay بفروش میرسد، محصولات روغن طلای آسیا در حال حاضر روغن آرگان خالص می باشد که در بسته بندی های ۵۰میل طلایی، ۵۰میل کلاسیک، ۵۰میل کادویی، ۱۵میل و ۵ میل در بیش از ۱۰۰۰فروشگاه در سراسر کشور پهناور ایران توزیع می گردد. روغن طلای آسیا افتخار دارد که اولین وارد کننده و توزیع کننده روغن آرگان خالص در ایران بوده و تنها محصول داری پروانه ساخت اختصاصی روغن آرگان خالص از سازمان غذا و داروی ایران را دارا می باشد

سهامداران روغن طلای آسیا دارای تحصیلات عالیه بوده و همزمان دوره های متعدد علمی در خصوص مراقبت های بهداشتی پوست، مو و ناخن و روش های تهیه کرم های خانگی را در مقاطع مختلف به منظور ارتقاء سطح دانش، شرکت می نمایند.

لازم به ذکر است مدیرعامل این مجموعه سرکار خانم سحر سنگسری نیز تمامی دوره‌های مربوطه را گذرانده‌اند و مسئولیت نظارت و بررسی کیفیت کالاهای موجود را برعهده دارند.

همچنین پیشرفت و مورد استقبال واقع شدن محصولات این مجموعه، علی‌الخصوص روغن آرگان خالص، حاصل تلاش و مسئولیت‌پذیری ایشان می‌باشد.

روغن طلای آسیا به منظور معرفی محصولات خود و بالا بردن اطلاعات عمومی مصرف کنندگان و مردم در خصوص این محصول شفابخش سایتی با نام Arganole.com راه اندازی کرده و در آن ضمن ارائه مستقیم مقالات مختلف علمی که تماماً انگلیسی بوده و پس از ترجمه شدن و ویراستاری در این سایت قرار داده می شود که مراجعه کننده در این سایت بتواند اطلاعات نسبتاً جامعی در خصوص روغن آرگان خالص بدست بیاورد.

روغن طلای آسیا با شروع تولید محصول، در بیشتر نمایشگاههای اصلی معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی و نمایشگاه محصولات دارویی شرکت کرده که با این عمل ضمن معرفی رو در رو با مصرف کنندگان مقادیر قابل توجهی از روغن را بصورت نمونه در اختیار مصرف کنندگان قرار داده است. از آنجا که روغن ارگان یک مراقبت کننده همیشگی و یک همراه خوب برای پوست، مو و ناخن می باشد امید است با ارتقاء فرهنگ بیشتر اهمیت دادن به سلامت خودتان، روز به روز شاهد پیدایش مواد سالم و طبیعی مانند روغن آرگان خالص باشیم. 

 

آخرین محصولات