Skip to main content

درباره شرکت روغن طلای آسیا در سال ۱۳۹۲به منظور تهیه، بسته بندی و توزیع مواد آرایشی بهداشتی و مکمل های دارویی در منطقه آزاد چابهار تأسیس شده است. اولین محصول تولیدی شرکت روغن طلای آسیا  روغن آرگان خالص  با دو نام تجاری پژال و Argan ole  می باشد.روغن آرگان خالص تولید شده در منطقه آزاد چابهار در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می گردد. روغن آرگان خالص شرکت روغن طلای آسیا بصورت فلّه از تأمین کنندگان معتبر کشور مراکش که تمامی گواهی های داخلی و بین المللی شامل اکوسرت فرانسه (که گیاهی بودن این محصول را تأیید می نماید) ، گواهی ارگانیک اتحادیه ارو پا ، گواهی ارگانیک از ایلات متحد آمریکا وگواهی های بهداشت مراکش را دارا می باشند، تهیه می گردد.

پس از خرید روغن آرگان خالص از کشور مراکش ابتدا نمونه ای از روغن آرگان خالص خریداری شده  جهت بررسی به آزمایشگاه های معتبر سازمان غذا و دارو ارسال می گردد.این آزمایشات شامل بررسی میزان پروکسید روغن، صحت مواد موجود در روغن براساس برگه آنالیز کشور مبدأ، بررسی عدم وجود سموم و آفات و آزمایش ژنتیک به منظور صحت خلوص روغن آرگان خالص می باشد . روغن آرگان خالص خریداری شده از کشور مراکش پس از تایید مراحل آزمایشگاهی ،در منطقه آزاد چابهار تحت نظارت سازمان غذا و دارو بسته بندی می گردد، پس ازبسته بندی و تولید محصول ،بخشی از محصولات در منطقه آزاد چابهار توزیع شده و بخشی دیگری از آن توسط پیله وران منطقه به کشورهای همجوار فرستاده می شود، شرکت روغن طلای آسیا بر اساس ارزش افزوده تعیین شده، بخشی از روغن آرگان خالص تولید شده را وارد بازار داخلی (سرزمین اصلی) می نماید.روغن آرگان خالص وارد شده در سرزمین اصلی  توسط داروخانه ها، دراگ استورها و گالری ها در اختیار هم میهنان عزیز قرار می گیرد. روغن آرگان خالص شرکت روغن طلای آسیا با برند Argan ole در بازارهای جهان نیز توسط شرکت Ebay بفروش میرسد، محصولات شرکت روغن طلای آسیا در حال حاضر روغن آرگان خالص می باشد ،این محصول در بسته بندی های ۵۰میل طلایی، ۵۰میل کلاسیک، ۵۰میل کادویی، ۱۵میل کلاسیک و ۵ میل در بیش از ۱۰۰۰فروشگاه در سراسر کشور پهناور ایران توزیع می گردد. شرکت روغن طلای آسیا افتخار دارد که اولین وارد کننده و توزیع کننده روغن آرگان خالص در ایران بوده و تنها محصول داری پروانه ساخت اختصاصی روغن آرگان خالص از سازمان غذا و داروی ایران می باشد.

سهامداران شرکت روغن طلای آسیا دارای تحصیلات عالیه می باشند. به منظور ارتقاء سطح کیف دانش ،سهامدارن همزمان دوره های متعدد علمی در خصوص مراقبت های بهداشتی پوست، مو و ناخن و روش های تهیه کرم های خانگی را در مقاطع مختلف  شرکت می نمایند.

 همچنین به منظور ارتقائ سطح علمی کارکنان، مدیرعامل شرکت روغن طلای آسیا سرکار خانم سحر سنگسری در کنار پرسنل دیگر ،هر ساله در دوره های مختلف آموزشی در خصوص مراقبت های لازم پوست و مو شرکت می نمایند.

شرکت روغن طلای آسیا به منظور معرفی محصولات خود و بالا بردن اطلاعات عمومی مصرف کنندگان  در خصوص روغن آرگان خالص و مراقبت های لازم از پوست و مو سایتی با نام Arganole.com راه اندازی نموده است. مقالات این سایت تماما توسط متخصصین داخلی و خارجی تحقیق وتهیه شده است ، این سایت همچنین دارای یک فروشگاه می باشد که مصرف کننده ضمن مطالعه دقیق ،محصول مورد نیاز خود را می توانند خریداری نمایند.

شرکت روغن طلای آسیا با شروع تولید ، در بیشتر نمایشگاههای اصلی معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی و نمایشگاه محصولات دارویی شرکت می نماید. با حضور در نمایشگاه ها ضمن معرفی رو در رو روغن آرگان خالص با مصرف کنندگان ،مقادیر قابل توجهی نمونه  روغن آرگان خالص  در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. از آنجا که روغن ارگان خالص یک مراقبت کننده همیشگی و یک همراه خوب برای پوست، مو و ناخن می باشد امید است با ارتقاء فرهنگ بیشتر اهمیت دادن به سلامت خودتان، روز به روز شاهد پیدایش بیشتر مواد سالم و طبیعی مانند روغن آرگان خالص باشیم. 

mainimage

آخرین محصولات