Skip to main content

پاییز و زمستان تغییراتی در سطح رطوبت و دما ایجاد می‌کند که می‌تواند باعث تغییراتی در پوست ما شود. در مقاله نکاتی برای کمک به پوست ما در برابر اثرات سرما، باد و گرمایش مرکزی وجود دارد.

پوست ما ممکن است با تغییر آب و هوا کم آب شود، هر چه تغییرات بیشترمی‌شود، پوست خشک تر و خشک‌تر می شود! در نتیجه، PH پوست مختل شده و سد پوستی مختل شده اغلب می تواند یک دایره چسبناک ایجاد کند که منجر به پوست حساس تر می‌شود. بنابراین چه چیزی می تواند به مبارزه با مشکلات رایج پوست در پاییز و زمستان کمک کند؟

برای کاهش تجمع پوست مرده، دو بار در هفته لایه برداری انجام دهید، اما اگر پوست خشک است، مطمئن شوید که لایه برداری ملایم است. سلول های مرده پوست را با یک پاک کننده ملایم یا لایه بردار ملایم بشوید که بدون از بین بردن سبوم پوست عمل می کند.

آبرسانی: پوست را هیدراته نگه دارید و با یک مرطوب کننده غیر کومودوژنیک (که منافذ را مسدود نمی کند) مانع را حفظ کنید. برای کاهش تحریک از محصولات بدون عطر استفاده کنید. برای کاهش خشکی پوست، گرمایش مرکزی را در خانه کاهش دهید.

نوشیدن ۲ لیتر آب تصفیه شده در روز یک راه ضروری برای محافظت در برابر کم آبی پوست است.یک بطری آب همواره در کنار خود داشته و هر از چند بنوشید، آّب همراه با چند قطره لیمو برای سلامت شما بسیار مفید می‌باشد.

از لوازم آرایشی حاوی الکل خشک کننده در آنها خودداری کنید!

اگر پوست خیلی خشک است، از یک محصول حاوی سرامید استفاده کنید. همچنین می توانید هفته ای یکبار از ماسک شب آبرسان استفاده کنید.

3

هر روز بدون توجه به آب و هوا از SPF استفاده کنید (بله حتی در زمستان، آفتاب باران یا برف می آید!) تا زمانی که نور روز وجود دارد، اشعه های UV وجود دارند که می توانند به سلول های پوست آسیب برسانند. آنها حتی می‌توانند به پنجره های ما نفوذ کنند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که SPF 30 یا بالاتر بخشی از برنامه معمول در تمام طول سال است!

سرم ویتامین C به ویژه مغذی است و به مبارزه با استرس اکسیداتیو ناشی از محیط کمک می کند که برای ماه های پاییز بسیار توصیه می شود. درجه پزشکی آن را برای خلوص و اثربخشی نگه دارید. این قبل از هر کرم دیگری ادامه دارد.

اسپریتز: هنگامی که پوست سفت یا خشک می شود، اسپری کردن صورت با یک اسپریت آبرسان از گلاب رقیق شده بسیار موثر ولذت بخش می‌باشد!

همه چیز درباره اکستنشن ابرو

لب ها اغلب خشک، ترک خورده و پوسته پوسته می شوند. آنها را هیدراته کنید (به آنها ضد آفتاب هم اضافه کنید)! پس از استفاده از یک پارچه برای پاک کردن پوست مرده به آرامی، با مومیایی که حاوی موم ها و روغن های طبیعی برای ترمیم و محافظت است، مانند کره کاکائو و روغن آرگان خالص مرطوب کنید.

دست ها: دست هایت را فراموش نکن! آنها چربی کمتری نسبت به صورت تولید می کنند و اغلب در معرض خشکی قرار می گیرند. حتی بیشتر از آن با تمام شستن دست های لازم در حال حاضر. از کرم دست مغذی و غنی‌کننده مانند کرم آرگان الکسیر یا کره کاکائو استفاده کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید ۰۲۱۸۸۶۶۳۹۶۳ پیج اینستاگرام arganole_