Skip to main content

در هر فصل لباس های چه رنگی را انتخاب کنیم

برای هر فصل لباس های چه رنگی را انتخاب کنیم ،،،مدها ممکن است بیایند و بروند ، اما چیزی که باقی می ماند ایده لباس پوشیدن در رنگ های فصلی است. رنگ های فصلی رنگ هایی هستند که سایه هایی را که در چهار فصل طبیعت دیده می شوند ، منعکس می کنند. هر فصل مجموعه های خاص خود را از رنگ های سنتی دارد که معمولاً با آن مرتبط هستند و همچنین رنگ های فصلی گذرا که به دلیل روند مد سال جاری شناخته می شوند.

بهار

رنگ های فصلی بهار شباهت زیادی به خود فصل دارند ، رنگ های روشن و آسمانی که از نسخه های رنگ های رنگین کمان تشکیل شده اند. با الهام از ذوب شدن برف که اولین شکوفه های فصل و زنگ های بهار را به ارمغان می آورد ، رنگ های فصلی بهار شامل موارد زیر است:

صورتی

سبز نعناع

آبی

کرم رنگ

خاکستری روشن

زرد ملایم

سبز بهاری

تابستان

در مورد رنگ های تابستانی همه چیز زنده ، غنی و پررنگ است .رنگ ها- از آفتاب ، گلها و سبزی تند تابستان الهام می گیرند. با در آغوش گرفتن این رنگهای جسورانه در آفتاب از آن لذت ببرید ، اما فراموش نکنید که مقدار زیادی سفید را نیز ادغام کنید – این “غیر رنگی سفید” رنگ رسمی فصل تابستان است .رنگ های فصل تابستان شامل این ها است.

نارنجی روشن

زرد لیمویی

قرمز آبنباتی

پرتقالی

 صورتی پررنگ

فیروزه

آبی سلطنتی

پاییز

رنگ های پاییزی از تغییر رنگ برگ ها و طبیعت تقلید می کنند. همراه با رنگهای غنی پاییز ، با محو شدن رنگها از فضای بیرونی رنگ های تند جای خود را به رنگهای خاکستری و خامه ای زمستان می دهند ، پاییز تغییر رنگی را به سمت رنگ های خنثی تر نشان می دهد. در اینجا رنگ های پاییزی پنجگانه را امتحان کنید:

قهوه ای

 خاکی و شتری

 اسپرسو

خردلی

نارنجی سوخته

سبز

بنفش تیره

زمستان

در طبیعت ، زمستان عدم وجود رنگ است -، برگهای پاییزی آتشین با درختان برهنه جایگزین می شوند و برف زمین را می پوشاند. به همین ترتیب ، رنگ های سنتی فصلی برای زمستان ، خنثی هستند و با نگین های عمیق و غنی که نشان دهنده جشن های طبیعی است ، علائم گذاری می شوند. رنگ های زمستانی فصلی عبارتند از:

ژاکت و لوازم جانبی زمستانی سفید

کرم رنگ

سایه های قهوه ای

سیاه

خاکستری متوسط ​​تا تیره

قرمز عمیق یاقوت

بنفش تیره

سبز زمردی

آبی کبود

چگونه می توان رنگ های فصلی را در کمد لباس خود گنجاند

علاوه بر این رنگهای استاندارد فصلی ، طیف وسیعی از رنگهای مرسوم  مد روز است. این رنگ ها از سال به سال متفاوت است و تحت تأثیر رنگ سال و همچنین رنگ های به نمایش درآمده در سالن های مد می باشد. گاهی اوقات رنگ مد روز ، رنگهای سنتی فصلی را کاملاً بی تاثیر می کنند .

از آنجا که تناژهای فصلی مرسوم سال به سال بسیار متفاوت است ، ساختن کمد لباس از رنگهای سنتی فصلی به شرطی مطمئن تر است که با لوازم دیگر خود را تطبیق دهد. لوازمی مانند، جواهرات ، کفش ، کیف پول ، روسری ، عینک آفتابی تکمیل کننده رنگ های فصلی می باشد..

پوشیدن رنگ های فصلی در طول سال

گنجاندن رنگ های فصلی در کمد لباس شما اگر کمد لباس های فصلی ایجاد کنید ، یک روش بسیار خوب است. کمدهای فصلی به طور معمول از ۲۰ تا ۳۰ قطعه از لباس های فصلی تشکیل شده است . برای داشتن یک کمد فصلی مناسب لباس های مربوط به فصول دیگر را جدا کرده و در کمد دسترسی فقط لباس های فصل را قراردهید، ساخت کمد فصلی روشی آسان برای دسته بندی لباس های فصلی خود است تا اطمینان حاصل کنید که در فصل جاری بهترین لباس را می پوشید و همچنین مشکل سر در گمی در کمد و یافتن “چیزی برای پوشیدن” را برطرف می کند.