Skip to main content

استفاده ازروغن‌های مو کمی مشکل هستند ،اگر روغن موی را اشتباهی انتخاب کنید یا بیش از حد استفاده کنید، موهای شما بسیار سنگین و چرب شده و به فولیکول و ساقه مو صدمه خواهد زد.

اگربدلیل استفاده از روغن‌های نامناسب از فکر روغن درمانی برای ترمیم و مراقبت از موهای خود پشیمان شده‌اید، ما شما را سرزنش نمی‌کنیم، اما ما اینجا هستیم تا شما را تشویق به تجدید نظر کنیم. چه موهای شما وز باشد، چه ضخیم و مجعد، روغنی پر از مواد مغذی وجود دارد که آنها را برای بهتر شدن تغییر می‌دهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مورد مناسب را انتخاب کنید.

از چه روغنی برای مو استفاده کنم؟

همه روغن‌های مو یکسان ساخته نمی‌شوند: بهترین روغن‌ها ،موهای خشک را هیدراته می‌کنند، موخوره را از بین می‌برند و موهای بلند را تقویت می‌کنند. اما برای پیدا کردن مدل مناسب برای خود، باید نیازهای موهای خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، موهای نازک ممکن است در یک روغن سنگین غرق شوند، در حالی که برای افرادی که پوست سر حساس دارند ممکن است روغن معطر آن را تحریک کند. همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که این روغن مو قرار است کجا وارد روال روزانه شما شود.

بسیاری از روغن‌های معرفی شده دراین مقاله همه کاره هستند و می‌توانند به روش های مختلفی استفاده شوند: روغن آرگان خالص و روغن آرگان مو۱ را می‌توانید به عنوان یک درمان قبل از شامپو بمالید، روغن آرگان خالص و روغن آرگان مو۱ را به طول ساقه مو و پوست سر مالیده تا از موخوره جلوگیری کنید،. برای بازسازی نهایی مو،  روغن آرگان خالص و روغن آرگان مو۱ را روی ساقه و پوست سر ماساژ داده و بگذارید یک شب روی موهای شما مانده و روز یعد با شامپو بدون سولفات شستشو دهید..

فقط به یاد داشته باشید: همه چیز دریک برنامه منظو وادامه دار است. با چند قطره کوچک شروع کنید ، به خصوص اگر موهای ظریفی دارید ، از کف دست خود استفاده کنید، تا محصول را به طور یکنواخت در طول موی خود پخش کنید. همچنین می‌توانید چند قطره از آن را در ماسک موی مورد علاقه‌تان مخلوط کنید، این مزیت‌های آبرسانی عمیق را افزایش می‌دهد. و در نهایت، از مالیدن روغن خود روی موهای خشک نترسید. مقدار کمی روغن آرگان مو۲ درخشش و لطافت بی‌نظیری به موهای شما می‌دهد.برای مراقبت از موهای خود واقعا دلیلی برای عدم سرمایه گذاری وجود ندارد.

IMG 2183 scaled e1667731758633

روغن آرگان خالص

روغن آرگان خالص با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، مانند جذب سریع به لایه‌های میانی پوست و مو، با مواد سرشاری که دارد، همچنان یکی از گزینه‌های مناسب برای موهای آسیب دیده و ترمیم موخوره و کمک به رشد تارهای ضعیف مو می‌باشد، چند قطره روغن آرگان خالص را روی ساقه و ریشه موهای کمی مرطوب ماساژ داده و اجازه دهید چند ساعتی روی موهای شما باقی بمانده وسپس با شامپو سبک و بدون سولفات شستشو دهید .روشهای استفاده از روغن آرگان خالص در مقاله‌های متعدد در همین سایت توضیح داده شده است.

f459a3bd 36f0 49d8 bc7d cd6ff95804901 e1662140219673

روغن آرگان مو۱

برای موهای با تار ضعیف ، موهای صدمه دیده از مواد شیمیای دکلره ، برای پوست سر حساس و داری شوره ، روغن آرگان مو۱ با ترکیبی فوق‌العاده از روغن‌های گیاهی مخصوص مو بر پایه روغن آرگان معجزه می‌کند ، روغن آرگان مو۱ با حجم ۱۰۰میل از قیمت مناسب‌تری نسبت به روغن آرگان خالص برخوردار می‌باشد ، ۵ تا ۱۰ قطره روغن آرگان مو۱ را روی ساقه و ریشه مو ماساژ داده و اجازه دهید یک شب تا صبح روی موهای شما باقی بماند ، صبح روز بعد با شامپو بدون سولفات شستشو دهید. روغن آرگان مو۱ کاری بیش از هیدراته کردن ساده رشته‌های خشک مو انجام می‌دهد، روغن آرگان مو۱ برای ترمیم پیوندهای شکسته که منجر به شکستن و شکافتن انتهای مو می‌شود، عمل می‌کند. با این حال، وسوسه نشوید که زیاده روی کنید، بیش از ۱۰ قطره معمولاً زیاد روی است.

abf0bec9 a65d 490d 92ab 0af0aeda77756 e1667732015645

روغن آرگان مو۲

 این روغن فوق‌العاده که عضوی از خط تولید خانگی است، وقتی نوبت به تغذیه تارهای خشک مو می‌شود، روغن آرگان مو۲  را تضمین کنیم. روغن آرگان مو۲ تاثیرفوق العاده‌ای در افزایش درخشندگی مو انجام می‌دهد، بافت غیر چرب روغن آرگان مو۲ باعث می‌شود موهای ابریشمی و نرمی برای شما به ارمغان بیاورد. روغن آرگان مو۲ دردماهای بالا نقش محافظت در برابر حرارت دارد، روغن آرگان مو۲  بهترین انتخاب برای قبل و بعد از اتو یا سشوار کشیدن روی موهای شما می‌باشد. روغن آرگان مو۲ با فرمول جذب سریع، بدون باقی گذاشتن چربی خود و رایحه عالی و ماندگار یکی از پرفروش‌ترین روغن‌های این برند است ، خواص حفاظتی روغن آرگان مو۲ در برابر حرارت به کاهش شکستگی کمک می کند. پس از شستشو و نیمه خشک کردن موهای خوی ۳تا ۵ قطره روغن آرگان مو۲ را روی ساقه مو ماساژ داده سپس از اتو وسشوار استفاده نماید ، برای درخشندگی و معطر ماندن مو ، پس از سشوار و اتو ۳تا۴ قطره روغن آرگان مو۲ را روی سطح ساقه موی خود ماساژ داده و از درخشندگی و رایحه دلنشین آن لذت ببرید.جهت کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان پوست و موی شرکت روغن طلای آسیا تماس بگیرید .۰۲۱۲۲۰۵۶۶۳۵ پیج اینسااگرام _arganole

یک پاسخ به “خرید روغن آرگان مو ،بهترین روغن‌ برای آبرسانی، درخشندگی و ترمیم مو”

  1. avatar

    این دومحصول فوق العاده است ،قیمتش هم مناسبه اگر گرانتر نشه